Markowa jakość dla wymagających. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie specjalnie dla Państwa. Nowoczesne okna przynoszą wiele konkretnych korzyści.

Wszystkie Twoje wymagania- energooszczędność, izolacyjność termiczna, ochrona przed hałasem i włamaniami, łatwość użytkowania – są uwzględniane indywidualnie przy projektowaniu i dopasowane do konkretnej sytuacji budowlanej.

Zapewniają światło oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania. uniemożliwiają utratę energii cieplnej.

Na etapie projektowanego czy remontowanego domu warto już na samym początku zdecydować  z jakiego materiału ( PVC, Drewno, Aluminium) powinny być te wymarzone okna w naszym domu.

W dzisiejszych czasach okna są postrzegane  jako mebel, ozdoba domu, zarówno od strony zewnętrznej i wewnętrznej. Za sprawą właściwie dobranego koloru okna jesteśmy w stanie nadać odpowiedni charakter pomieszczeniom, ocieplić lub je unowocześnić. Klient ma ogromne możliwości aranżacji kolorystyki, może wybierać w kilkudziesięciu wariantach okleinowania  ram i skrzydeł, możliwość wyboru matowej struktury ,kilku kolorów samego rdzenia oraz ramek dystansowych w pakietach szybowych i uszczelkach. Innowacyjne i nowoczesne systemy okienne od wewnątrz są  z powierzchnią z prawdziwych materiałów(tłoczone włókna szklane, tkane powierzchnie tekstylne, okleina z prawdziwego drewna) natomiast na zewnątrz pomieszczenia możemy zastosować aluminium lub surową miedż.

Okna PCV

Okna idealnie wyprofilowane wykonane w systemach do domów pasywnych, rozwiązania energooszczędne i okna standardowe. W budynkach nowych, modernizowanych, jedno – czy wielorodzinnych, mieszkalnych czy użytkowych. Okna dla wymagających to solidne okna o różnych możliwościach zastosowań. Rozwiązania ekonomiczne i te zaawansowane technologicznie. Szeroki wybór profili oraz bogactwo kolorów sprostają kreatywnym wymaganiom odbiorców odnośnie wyglądu nowych okien. Twój dom stanie się oazą ciepła, ciszy i bezpieczeństwa.

Okna Drewniane

Okna drewniane to propozycja dla tych, którym zależy na stworzeniu wyjątkowej atmosfery wnętrza, różnych koncepcjom architektonicznym od pałacu po nowoczesny loft. Dla miłośników natury i klimatu drewna.

Okna drewniano-aluminiowe

Połączenie nowoczesności z z klimatem drewnianego wnętrza wykonane w systemie drewniano-aluminiowym to najnowsze osiągnięcie konstrukcyjne, stworzone na potrzeby współczesnej architektury, która stawia coraz to nowe wyzwania. Poprzez zastosowanie wewnętrznego drewnianego szkieletu konstrukcyjnego z zewnętrzną lekką konstrukcją aluminiową produkt ten łączy w sobie zalety tak wysoko cenione przez klientów.
Stolarka drewniano-aluminiowa  nadaje domowi ciepłą atmosferę, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu, gdyż nie wymaga konserwacji oraz ma mniejszą wrażliwość na warunki atmosferyczne.

Okna Aluminiowe

Okna aluminiowe to praktyczne i dobrze przemyślane rozwiązania. Dzięki zastosowaniu bogatej gamy kolorów i kształtów podkreślają niepowtarzalną formę budynku. Trwałość, łatwość w utrzymaniu i optymalny poziom zabezpieczenia zapewniają maksymalnie komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Szeroka gama specjalistycznych okuć sprawia, że idealnie nadają się do zastosowania w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, salonach sprzedaży oraz galeriach handlowych.

Zadzwoń do nas

+48 792 431 508

kontakt@dnahome.eu

Siedziba firmy

ul. Hołdownicza 8, 74-400 Dębno

Dołącz do nas

Copyright © 2021 DNA HOME. All Rights Reserved.