Wygoda, funkcjonalność,  bezpieczeństwo i niepowtarzalny DESIGN, dopasowana wyglądem do elewacji to tylko kilka cech ,dzięki którym bramy garażowe są nierozłącznym elementem większości nowo powstających budynków mieszkalnych i usługowych. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i różnorodnym rodzajom paneli, bramy garażowe doskonale wpasowują się do budynków o nowoczesnej i klasycznej stylistyce, nieograniczone możliwości wykończenia pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań.

Bramy garażowe rolowane

Brama otwierana pionowo, zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Profile bramy są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są  równomiernie twardą pianką poliuretanową, bogata kolorystyka wraz bocznymi drzwiami, bezpieczne ryglowanie przeciwwłamaniowe. Brama standardowo wyposażona jest w nowoczesny napęd  umieszczony na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację.

Bramy garażowe segmentowe

Brama segmentowa otwiera się pionowo, oszczędza miejsce przed i wewnątrz garażu, do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu, posiada trwałe elastyczne uszczelnienie, odporne na działanie warunków zewnętrznych; z czterech stron uszczelnia bramę, podczas zamykania brama automatycznie rygluje się w prowadnicy, skutecznie zabezpieczając przed podważeniem, opatentowane ryglowanie działa mechanicznie, jest skuteczne także w razie awarii zasilania, bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej – kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli, dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży.

Bramy garażowe uchylne

Brama po całkowitym otwarciu bramy następuje jej zamortyzowanie i brama bezpiecznie zatrzymuje się w zagłębieniu szyny, specjalnie ukształtowane ramię dźwigni podczas zamykania dociska bramę do ościeżnicy, powodując samoczynne jej zamknięcie; eliminuje to szczelinę między bramą a ramą, wysoki standard bezpieczeństwa – elastyczne nakładki ochronne na ramionach dźwigni oraz elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą, ryglowanie z zapadką obrotową dociska naroża płyty bramy do ramy; podważenie bramy jest praktycznie niemożliwe, szeroki wybór wzorów kasetonów i przetłoczeń oraz możliwość zastosowania wypełnienia z litego drewna.

Bramy przemysłowe rolowane

Bramy i kraty rolowane  wykonane z aluminium i stali wyróżniają się genialnie prostą konstrukcją, składającą się z niewielu komponentów, dzięki czemu są szczególnie wytrzymałe i ekonomiczne. Są to zamknięcia, które zawsze sprawdzają się w codziennej eksploatacji. Bramy i kraty rolowane po otwarciu tworzą kompaktowy zwój za nadprożem, niemal nie zajmują miejsca nad otworem, po otwarciu tworzą kompaktowy zwój chowany za nadprożem, pozwalają na pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali, innowacyjny mechanizm sprężyn naciągowych ułatwia szybkie ręczne otwieranie bramy.

Bramy przemysłowe segmentowe

Przemysłowe bramy segmentowe zajmują mało miejsca, a dzięki różnym typom prowadzenia można je dostosować do obiektów przemysłowych każdego rodzaju. Bramy segmentowe otwierają się pionowo, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą, odpowiednie do każdego rodzaju zabudowy, zgodnie z potrzebami klienta, prowadzenia bramy mogą zostać dostosowane do różnych warunków zabudowy, bramy ze stali lub aluminium, bądź w kombinacji stali i aluminium, w opcji z profilem , który zapewnia termiczne oddzielenie ościeżnicy od murowanej ściany budynku; dodatkowe uszczelki wargowe montowane po obu stronach bramy i podwójna uszczelka w obszarze nadproża chronią przed utratą ogrzanego lub schłodzonego powietrza.

Bramy przemysłowe szybkobieżne

Bramy szybkobieżne  nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ich krótki czas otwierania i zamykania pozwala ulepszyć procesy zakładowe i ograniczyć straty energii, otwierane pionowo lub poziomo, z sekcją przezroczystą lub bez bramy z elastyczną kurtyną,  lub z panelami izolowanymi termicznie (np. do pomieszczeń chłodniczych), bezawaryjne zabezpieczenie w postaci kraty świetlnej, krótki czas otwierania i zamykania bramy pozwala zoptymalizować procesy zakładowe
i ograniczyć straty energii cieplnej, profile bramy wykonane z ocynkowanej ogniowo stali i ocieplone utwardzaną pianką poliuretanową gwarantują szczególnie dobrą izolacyjność termiczną.

Zadzwoń do nas

+48 792 431 508

kontakt@dnahome.eu

Siedziba firmy

ul. Hołdownicza 8, 74-400 Dębno

Dołącz do nas

Copyright © 2021 DNA HOME. All Rights Reserved.