CERTYFIKOWANI MONTAŻYŚCI GWARANTUJĄ FACHOWY MONTAŻ
montaż zgodnie z instrukcją niemieckiego stowarzyszenie jakości ral

Na rynku stolarki okiennej pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania, które sprawiają, że obecnie powstające okna zapewniają niezawodną termoizolację oraz ochronę przed wilgocią i hałasem, a przy tym doskonale się prezentują. Aby jednak wybrany model okna sprostał wszystkim obietnicom zaprezentowanym przez producentamusi zostać prawidłowo osadzony w konstrukcji budynku. Nawet niewielkie błędy popełnione na etapie montażu mogą skutkować powstaniem mostków termicznych, czy też sprawić, że ciężar zostanie źle rozłożony. W efekcie budynek będzie tracił ciepło, a okiennice szybko wypaczą się – tracąc oryginalne właściwości. Z tego powodu etapu montażu okien nie należy lekceważyć.

Zasady montażu RAL są podstawowym instruktażem instalacji okien dla większości cenionych producentów. Szczególnie duży nacisk kładzie się na ich przestrzeganie podczas montowania okien pasywnych, które z założenia mają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła.

Tak zwany  ciepły montaż warstwowy pozwala wyeliminować ryzyko nieszczelności i sprawia, że okna przez lata zachowują swoje własności izolacyjne.

Montujemy także w innowacyjnym systemie w Warstwie Ocieplenia , szczególnie polecanym w budownictwie energooszczędnym i pasywnym , opartym o elementy Ciepłej Belki Montażowej.

Szczelne połączenia największa nośność na rynku posiada Krajowe Oceny Techniczne ITB system zgodny z nowymi Warunkami Technicznymi 2021 r. eliminuje mostki termiczne, które prowadzą do skraplania się pary wodnej po wewnętrznej stronie okna izolacja akustyczna dzięki szczelnemu montażowi brak konieczności przygotowania otworów pod stolarkę (zawsze dodatkowy koszt inwestora) możliwość późniejszej wymiany stolarki bez konieczności dodatkowych prac tynkarskich.

DLACZEGO WARTO ZASTOSOWAĆ SYSTEM CBM MARBET?

Ciepła Belka Montażowa

DLACZEGO WARTO ZASTOSOWAĆ SYSTEM CBM MARBET

Dobrze wykonany, “ ciepły montaż” to szereg korzyści, które przekładają się na komfort i zadowolenie z bezproblemowej eksploatacji wyrobu przez wiele, wiele lat: • możliwość uzyskania dodatkowej przestrzeni w postaci siedziska przy maksymalnym wysunięciu 20 cm poza lico muru • więcej naturalnego światła w pomieszczeniach • ochrona przed wilgocią i zagrzybieniem • niższe rachunki za ogrzewanie • bezpieczeństwo przeciwpożarowe NRO – nierozprzestrzenianie ognia od zewnątrz • wygoda z użytkowania rozwiązań trwałych, dedykowanych dla domów energooszczędnych.

OPTYMALNY SYSTEM MONTAŻU OKIEN W WARSTWIE OCIEPLENIA szczelne połączenia największa nośność na rynku posiada Krajowe Oceny Techniczne ITB system zgodny z nowymi Warunkami Technicznymi 2021 r. eliminuje mostki termiczne, które prowadzą do skraplania się pary wodnej po wewnętrznej stronie okna izolacja akustyczna dzięki szczelnemu montażowi brak konieczności przygotowania otworów pod stolarkę (zawsze dodatkowy koszt inwestora) możliwość późniejszej wymiany stolarki (np. w przypadku włamania) bez konieczności dodatkowych prac tynkarskich.

Zadzwoń do nas

+48 792 431 508

kontakt@dnahome.eu

Siedziba firmy

ul. Hołdownicza 8, 74-400 Dębno

Dołącz do nas

Copyright © 2021 DNA HOME. All Rights Reserved.