To już nie tylko moda, to styl życia, to prestiż i wygląd

Duże przeszklenia to jeden z najpopularniejszych trendów nowoczesnego budownictwa, zapewniają dobre doświetlenie wnętrza, optycznie je powiększają a przede wszystkim gwarantują wspaniały widok na otoczenie domu. Tworzą atmosferę relaksu, bliskości natury i bezpieczeństwa, po otwarciu skrzydła nie zabierają przestrzeni. Dzięki ich wykorzystaniu możemy uzyskać spektakularny efekt szklanej ściany, który zatrze granice między wnętrzem a naturą wokół budynku. Pejzaż na zewnątrz, zamknięty na eleganckich smukłych  ramach dużych okien uzupełni wystrój  wnętrza niczym  najlepszy obraz. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów drzwi są lekkie, swobodnie się otwierają, są wytrzymałe, bezpieczne, ciche, charakteryzują się wysoką termoizolacyjnością. Dostępne w technologii PVC drewnianej, drewniano-aluminiowej i aluminiowej.

Drzwi  tarasowe uchylno-rozwierne

Są otwierane tak jak okno, dodatkowo mogą zostać wyposażone w zatrzask balkonowy, umożliwiający łatwe ich przymknięcie od zewnątrz. W drzwiach tego typu można zastosować także niski próg. Taka konstrukcja gwarantuje swobodę przechodzenia oraz przejeżdżania wózkami, likwidując bariery architektoniczne.

Drzwi  uchylno – przesuwne

Drzwi  tarasowe uchylno-przesuwne  można uchylić, a następnie przesunąć skrzydło na część nieruchomą, nie zajmując miejsca wewnątrz pomieszczenia. Zastosowany mechanizm jest prosty w obsłudze i umożliwia otwarcie skrzydła ważącego nawet do 200 kg. Stosujemy standardowo cztery zaczepy anty wyważeniowe,  utrudniające włamanie, skrzydło można uchylić i przesunąć na część nieruchomą, tak by nie zajmowało miejsca wewnątrz pomieszczeni, mechanizm otwierania prosty w obsłudze.

Drzwi tarasowe podnośno-przesuwne

Otwierane poprzez lekkie podniesienie, a następnie przesunięcie skrzydła. Maksymalna szerokość skrzydła może wynosić 3,3 m, a szerokość ramy 19m. Solidna konstrukcja umożliwia montaż skrzydła ruchomego o wadze do 400 kg. Drzwi o dużej powierzchni zapewniają doskonale doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym. Duże powierzchnie przeszklone dają poczucie przestrzeni i umożliwiają kontakt z otoczeniem budynku. Dodatkową ich zaletą jest niski próg likwidujący bariery architektoniczne oraz skutecznie ograniczający straty ciepła.

Drzwi  przesuwne

Innowacyjny mechanizm umożliwia zamykanie w mgnieniu oka, eleganckie i stanowi dodatkowo atrakcyjny element wystroju Twojego salonu. Dzięki temu obsługa drzwi przesuwnych stała się szczególnie łatwa i przyjazna dla użytkownika. Otwieranie oraz zamykanie jest swobodne i niemal automatyczne, i może być wykonane przy minimalnym wysiłku. Masz dziecko na ręku albo niesiesz coś do ogrodu? to żaden problem! Dzięki nowemu mechanizmowi zamykającemu element przesuwny jest dociskany równomiernie do ramy. Wraz z umieszczoną na całym obwodzie uszczelką, tworzy to wysoki stopień szczelności.

Zadzwoń do nas

+48 792 431 508

kontakt@dnahome.eu

Siedziba firmy

ul. Hołdownicza 8, 74-400 Dębno

Dołącz do nas

Copyright © 2021 DNA HOME. All Rights Reserved.